http://www.bbc.com/sport/snooker/39592145
Times in UK so subtract 6 hrs to get to Central time.
Sunday 16 April
14:30
Ronnie O'Sullivan (Eng) 10-7 Gary Wilson (Eng)
74-41 (57), 64-0 (58), 125-0 (58, 63), 0-91 (54), 122-0 (122) 65-58 *respotted black, 44-70 (64), 0-99 (63), 69-78 (O'Sullivan 63), 93-59 (Wilson 50), 0-100 (100), 124-0 (124), 99-46 (74), 124-0 (83), 1-75, 4-103 (103), 90-1 (90)
Stuart Bingham (Eng) 5-4 Peter Ebdon (Eng)
97-15 (91), 77-70, 80-1 (80), 1-86, 29-66, 99-6 (74), 122-0 (122), 0-97, 74-81 (66) *respotted black
19:00
Marco Fu (HK) v Luca Brecel (Bel)
Mark Allen (NI) v Jimmy Robertson (Eng)
Monday 17 April
10:00
Ding Junhui (Chn) v Zhou Yuelong
Stuart Bingham (Eng) v Peter Ebdon (Eng)
14:30
Shaun Murphy (Eng) 6-3 Yan Bingtao (Chn)
85-11 (52), 22-109 (109), 89-23 (54), 128-6 (112), 119-6 (118), 41-66, 46-85 (67), 75-40, 81-0 (81)
John Higgins (Sco) v Martin Gould (Eng)
19:00
Marco Fu (HK) v Luca Brecel (Bel)
Mark Allen (NI) v Jimmy Robertson (Eng)
Tuesday 18 April
10:00
Liang Wenbo (Chn) v Stuart Carrington (Eng)
John Higgins (Sco) v Martin Gould (Eng)
14:30
Ding Junhui (Chn) v Zhou Yuelong
Judd Trump (Eng) v Rory McLeod (Eng)
19:00
Liang Wenbo (Chn) v Stuart Carrington (Eng)
Allister Carter (Eng) v Graeme Dott (Sco)
Wednesday 19 April
10:00
Ryan Day (Wal) v Xiao Guodong (Chn)
Judd Trump (Eng) v Rory McLeod (Eng)
14:30
Neil Robertson (Aus) v Noppon Saengkham (Tha)
Allister Carter (Eng) v Graeme Dott (Sco)
19:00
Ryan Day (Wal) v Xiao Guodong (Chn)
Barry Hawkins (Eng) v Tom Ford (Eng)
Thursday 20 April
13:00
Neil Robertson (Aus) v Noppon Saengkham (Tha)
Second Round (best of 25 frames)
Bingham/Ebdon v K Wilson/Grace
19:00
Barry Hawkins (Eng) v Tom Ford (Eng)
Second Round (best of 25 frames)
Murphy/Yan v O'Sullivan/G Wilson
Second Round (best of 25 frames)
Friday 21 April
10:00
Liang/Carrington v Ding/Zhou
Bingham/Ebdon v K Wilson/Grace
14:30
Murphy/Yan v O'Sullivan/G Wilson
Allen/J Robertson v Higgins/Gould
19:00
Liang/Carrington v Ding/Zhou
Bingham/Ebdon v K Wilson/Grace
Saturday 22 April
10:00
Murphy/Yan v O'Sullivan/G Wilson
Allen/J Robertson v Higgins/Gould
14:30
Liang/Carrington v Ding/Zhou
McGill/Maguire v Trump/McLeod
19:00
Allen/J Robertson v Higgins/Gould
Selby/O'Brien v Day/Xiao
Sunday 23 April
10:00
Robertson/Saengkham v Fu/Brecel
Hawkins/Ford v Carter/Dott
14:30
Selby/O'Brien v Day/Xiao
McGill/Maguire v Trump/McLeod
19:00
Robertson/Saengkham v Fu/Brecel
McGill/Maguire v Trump/McLeod
Monday 24 April
13:00
Selby/O'Brien v Day/Xiao
McGill/Maguire v Trump/McLeod
19:00
Selby/O'Brien v Day/Xiao
McGill/Maguire v Trump/McLeod