I have 64 boxes (2 pcs per box). All new, newer packaging. $7.00 a box. (almost 1/2 of any price out there).
LOWERED PRICE! $6.50 a box! $6.00 a box!
If you think about it, the seller would have one full carton of 32 boxes of chalk and one almost full with 30 boxes.Can I buy like 2 boxes? I don't need 128 pieces.