Hi,
Price Reduced--$228 for the chalk (one-gross) and shipping.
$1.50 per cube of chalk
Just in case barking4(re)action doesn't get the math, i have included the following:
144 x 1.50 = 216, plus 12 for shipping is $228.
(I didn't realize that $2 a cube was so exorbitant for pre-flag master, or that it was so plentiful!).
PM me if interested.
Thanks,
sam
I have one gross of pre-flag master chalk. I will sell it for $300, which works out to $2 per piece, and $12.00 shipping for USPS priority flat rate box.
PM me if interested
thanks,
sam
Price Reduced--$228 for the chalk (one-gross) and shipping.
$1.50 per cube of chalk
Just in case barking4(re)action doesn't get the math, i have included the following:
144 x 1.50 = 216, plus 12 for shipping is $228.
(I didn't realize that $2 a cube was so exorbitant for pre-flag master, or that it was so plentiful!).
PM me if interested.
Thanks,
sam
I have one gross of pre-flag master chalk. I will sell it for $300, which works out to $2 per piece, and $12.00 shipping for USPS priority flat rate box.
PM me if interested
thanks,
sam
Last edited: