If it had been selling for say $60/case, would you have bought all 10 cases for $600 or might you have reconsidered for perhaps a different diet soda, maybe even just diet coke, selling for $11-12/case. The price analogy is comparable to what blue diamond chalk sells for vs kamui. If you used master chalk, then the case price example would be more like a $1.00 per case vs. $60 per case....I know it depends on how bad you want the lime diet coke but unless you're insane or just won the lotto, I'm betting that the diet lime coke in Walmart will be sitting there for awhile at $60/case....just a hunch but we'll see what happens with kamui. I predict it will not be anywhere nearly as successful as blue diamond which I think inspired the ridiculous price for kamui....Let's do a poll of the readers out there....how many would spend $30-35 for a piece or two of chalk vs say $7 or even $.50, maybe even less. Don't think you'll get many votes for kamui versus the alternatives.
Matt